Kontor & Personal

Halmstads Bollklubb
Box 223 
301 06 Halmstad

Besöksadress, kontor:
Örjans vall
Laxövägen

Gå in i mitten på baksidan av huvudläktaren. Vi finns på andra våningen.

Tel. 035-17 18 80

E-post: info@hbk.se

Öppettider: vardagar 09:30-12:30

Vi som arbetar här

Per "Texas" Johansson

Försäljningsansvarig

Telefon: 073-404 38 88
Mail: texas@hbk.se

Glenn Silverholt

Försäljning

Telefon: 070-789 11 33
Mail: glenn@hbk.se

Johan Lind

Försäljning

Telefon: 070-781 68 42
Mail: johan@hbk.se

Matz Ljungkvist

Evenemang

Telefon: 035-17 18 84
Mail: matz@hbk.se

Alice Midbratt

Eventkoordinator

Telefonnr: 070-246 21 65
Mail: alice@hbk.se

Robert Nordström

Telefon: 035-17 18 82
Mail: robert@hbk.se
För frågor om ackreditering för media, maila.

Stefan Mildaeus

Ungdomsansvarig

Mail: stefan@hbk.se 
Telefon: 070-579 80 59

Susanne Nilsson

Klubbchef

Telefon: 070-818 88 40
Mail: susanne@hbk.se  

Spelarfrågor/Player questions, please contact Andreas Jankevics at andreas@hbk.se

Mikael Kaller

Ekonomi

Telefon: 035-17 18 89
Mail: mikael@hbk.seekonomi@hbk.se

Marc Brandin

Mail: marc@hbk.se 
Telefon: 070-519 35 19

Våra huvudsponsorer