Kansli & Personal

Halmstads Bollklubb
Box 223 
301 06 Halmstad

Besöksadress, kansli:
Örjans vall
Laxövägen

Gå in i mitten på baksidan av huvudläktaren. Vi finns på andra våningen.

Tel. 035-17 18 80

E-post: info@hbk.se

Kanslitider: vardagar 10-12, 13-15

Vi som arbetar här

Per "Texas" Johansson

Försäljningsansvarig

Telefon: 0734-04 38 88
Mail: texas@hbk.se

Glenn Silverholt

Försäljning

Telefon: 0707-89 11 33
Mail: glenn@hbk.se

Johan Lind

Försäljning

Telefon: 0707- 81 68 42
Mail: johan@hbk.se

Matz Ljungkvist

Evenemang

Telefon: 035-17 18 84
E-post: matz@hbk.se

Robert Nordström

Akademiansvarig

Telefon: 035-17 18 82
robert@hbk.se

Stefan Mildaeus

Ungdomsansvarig

stefan@hbk.se

Susanne Nilsson

Klubbchef

Telefon: 0708-18 88 40
E-post: susanne@hbk.se  

Spelarfrågor/Player questions, please contact Robert Nordström

Mikael Kaller

Ekonomi

Telefon: 035-17 18 89
E-post: mikael@hbk.seekonomi@hbk.se

Våra huvudsponsorer